Jak poderwać starszą dziewczynę w sposób szybki i skuteczny

Wśród mitów i legend miejskich funkcjonuje wiele opowieści o tym, jak poderwać starszą dziewczyne. W rzeczywistości podrywanie starszej dziewczyny nie różni się niczym od podrywania dziewczyny w swoim wieku. Zasada jest prosta: zrobić wrażenie, utrzymać je i powoli oraz konsekwentnie zdobywać jej serce.

Oczywiście różnicy wieku nie należy tak całkowicie lekceważyć. Jest kilka aspektów, które należy mieć na uwadze. W odróżnieniu od zdobywania młodszej dziewczyny, trzeba podkreślać inne zalety swojej osobowości. Młodszej dziewczynie łatwiej zaimponować – często wystarczy podkreślić kilkoma sztuczkami swoją męskość i dojrzałość. Młodsza dziewczyna, jeśli jest nami zainteresowana, sama doda nam kilka punktów – za to, że jesteśmy poważni, dojrzali i za kilka innych aspektów niekoniecznie zgodnych z rzeczywistością.

Młodsza dziewczyna czuje się wyróżniona naszym zainteresowaniem – w jej mniemaniu poderwanie starszego chłopaka to powód do dumy i poza wszystkimi typowymi odczuciami dodatkowo poczucie bezpieczeństwa oraz  stabilizacji. Młodsza dziewczyna wiążąc się z facetem o kilka lat starszym podkreśla w ten sposób swoją dorosłość, a także dojrzałość. Jak wygląda schemat podrywania starszej dziewczyny? Tu można wyznaczyć śmiało dwa podejścia.

Jak poderwać starszą dziewczynę na różnicę wieku

Zastanawiając się, jak poderwać starszą dziewczyne musimy rozważyć jedną z dwóch metod. Pierwsza zakłada, że absolutnie pominiemy kwestię wieku w naszych działaniach. Jeśli różnica wieku jest niewielka – nie będzie miała ona absolutnie żadnego znaczenia. W relacji takiej liczyć się będzie to co zawsze: urok osobisty, charakter, wspólne zainteresowania, pożądanie, podejście do życia i tak dalej.

W sytuacji, gdy różnica wieku jest znaczna lub też gdy z racji wieku obracamy się w zupełnie innych środowiskach, a dziewczyna, którą podrywamy, mimo to jest nami zainteresowana, można użyć daty urodzenia jako dodatkowego argumentu potwierdzającego jej wybór. Innymi słowy – jeśli dziewczyna interesuje się nami jako młodym, żywiołowym, pełnym fantazji i młodzieńczego zapału chłopakiem – warto to wykorzystać. Są dziewczyny, które preferują związki z młodszymi partnerami.

Dlaczego? Otóż związek z młodszym chłopakiem pozwala jej na poczucie się młodszą. Pozwala jej na odsunięcie od siebie rutyny dnia codziennego. W jej wyobrażeniu młodszy facet to radość, spontaniczność i zwariowane pomysły. Szukając młodszego chłopaka – poszukuje rozrywek i sposobu życia, które z racji wieku są już za nią. Warto o tym pamiętać. Nie ma co się silić w takim wypadku na udawanie poważnego, nudnego pana. Jej podoba się nasz młodzieńczy (w jej mniemaniu) temperament, więc nie ma najmniejszego sensu go ograniczać.

Podrywając starszą dziewczynę, która uważa nasz wiek za atut, trzeba być sobą, gdyż ona tego oczekuje. Oczekuje romantycznych smsów, spacerów za rękę, rozmów do białego rana, całonocnych imprez oraz dystansu do reguł, którymi kierują się dojrzali. Zazwyczaj świadomy wybór młodszego faceta związany jest z niechcianą nudą i rutyną, która pojawiła się w jej poprzednim związku ze starszym facetem.

Be the first to comment on "Jak poderwać starszą dziewczynę w sposób szybki i skuteczny"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*